אבטחתי ייעוץ

אבטחת הארגון, אבטחת מידע, התאמה לתקני ביטחון ואבטחה כוללת הם תהליך מתמשך הדורש שיפור תמידי במענה לשינויים טכנולוגיים, איומים ודרישות משתמש. עמידה בקצב השינויים מצריכה גישה למגוון צרכים מפיתוח אסטרטגי ועד האפליקציות האבטחתיות. היועץ הנכון לצידך, יכול להיות ההבדל בין המשך תפעול יעיל ובין כישלון עיסקי.

 

ב IP –International Protection, יועצי ביטחון עם ניסיון מוכח,ידע ארגוני מקיף, אכיטקטורה ארגונית, יישום תוכניות ושיפור פתרונות תמידי.

 

אנו נעריך את ארגונך, נבדוק את המערכת הקיימת ונייעץ לך על נקודות חולשה אפשריים, תוך התמקדות בנקודות הליבה הבאות:

 

מה הסימנים לסיכון מתקרב? האם עובדיך ולקוחותיך בסיכון?

 

סקר סיכון מזהה את היריבים הפוטנציאליים לארגונך, את היכולות שלהם וכיצד הם יכולים להרע לעסק שלך. סקר הפגיעות מנתח את תוכנית האבטחה הקיימת, התהליכים ושיטת האבטחה, ומזהה תחומים זקוקים לשיפור.

האם יש לך שיטת אבטחה יעילה? האם היא מספקת פתרונות טובים?

 

אנו נבחן את תוכנית האבטחה הקיימת ונוודא כי הן מקיפות. במקרה הצורך, נתכנן ונעצב פתרון אבטחתי כולל, שיספק את צרכיך המיוחדים. יישום תוכנית האבטחה יכול להתבסס על עובדי חברתך או עובדים שיסופקו על ידינו.

האם תוכנית האבטחה הקיימת ידידותית לעובדים?

 

אנו נעריך ונפתח את תוכניות האבטחה הקיימות ונבטיח שצוות עובדיך מסוגל לאבטח ושמור על נכסי הארגון החומריים והלא חומריים. נוודא כי התוכניות הם עדכניות ומסוגלות להתמודד עם ארועים שעשויים להפריע לתפקוד ארגונך.

האם תוכנית האבטחה שלך ועובדיך מותאמים לארועי אמת ואיומים?

 

בדיקה תקופתית של צוות העובדים והציוד שברשותך הוא הכרחי להצלחתך. אנו נבחן את מערכת האבטחה, העובדים והציוד בתרחישים אמיתיים, ונבטיח את אבטחתך ברמות הגבוהות ביותר או באלה שתמצא לנכון.